How to buy

Aukcje dzieł sztuki

Udział w licytacji, podczas aukcji prowadzonych przez Yegorov Gallery, może wziąć każdy, bez konieczności wpłacania wadium.

Każdorazowo przed aukcją na stronie www.yegorovgallery.com publikowany jest katalog aukcyjny z dokładnym opisem prac, jakie będą przedmiotem licytacji. Katalog jest również publikowany na stronach portali OneBid.pl oraz Artinfo.pl

W licytacjach prowadzonych przez Yegorov Gallery można uczestniczyć na kilka sposobów:


Licytacja telefoniczna

Aby wziąć udział w licytacji telefonicznej, należy wypełnić formularz licytacji, dostępny na naszej stronie, a następnie przesłać go drogą mailową lub złożyć osobiście. Nasz pracownik skontaktują się z Państwem, aby ustalić szczegóły licytacji. Prosimy o rejestrowanie się na aukcje nie później niż 24 godziny przed rozpoczęciem licytacji.


Zlecenie z limitem

Tych z Państwa, którzy nie mogą wziąć udziału w aukcji online lub też licytacji telefonicznej, zachęcamy do składania ofert z limitem. Nasi pracownicy będą licytować w Państwa imieniu do wskazanego w formularzu limitu. O wyniku licytacji powiadomią Państwa niezwłocznie po zakończonej aukcji. Dołożymy wszelkich starań, by zakupić dla Państwa prace po możliwie najniższej cenie.


Licytacja on-line

W przypadku licytacji online, należy się zarejestrować na jednym z portali aukcyjnych: Onebid.pl lub Artinfo.pl


Płatność i odbiór wylicytowanych prac

Płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od daty licytacji. Po dokonaniu zapłaty pracę należy odebrać. Do wylicytowanej ceny doliczana jest każdorazowo opłata aukcyjna w wysokości 20%.


Przewiń do góry okna